کافه تجهیز ایرانیان


45959

دانه قهوه لاوازا کرما ای آروما Lavazza Crema E Aroma

محبوبیت :
اتمام موجودی

880,000 دانه قهوه لاوازا کرما ای آروما Lavazza Crema E Aroma

علاقه‌مندان  و دوستداران به قهوه و عطر و طعم‌های مختلف و خاص آن بدون شک نام لاوازا را شنیده‌اند. لاوازا یک شرکت معتبر و پرفروش در زمینه قهوه بوده که در ایتالیا یعنی مبدا قهوه تاسیس شد و قدمتی بیش از 1 قرن دارد که تا به امروز جزء بهترین‌هابوده است. این شرکت ایتالیایی قهوه‌های متنوعی از نظر طعم وعطر، درجه رست، دان یا پودر قهوه با ترکیب‌های متعددی عرضه کرده است که طرفداران بی‌شماری در سراسر دنیا دارد و محصولات ارائه شده توسط آن به بیش از 90 کشور جهان صادرو استفاده می‌شود که ایران یکی از آن کشورهایمصرف کننده است. طبق مطالعاتی که انجام گرفته قهوه‌های لاوازا در ایتالیا و البته دیگر کشورها از طرفداران خاص خود برخوردار بوده و افراد علاقه‌مند به نوشیدنی‌های کافئین‌دار و طعم‌های ناب حتما چندباری از محصولات آن استفاده کرده‌اند.

یکی از محصولات عرضه شده توسط کمپانی لاواتزا دان قهوه crema aroma بوده که یکی از خاص‌ترین نوع قهوه این شرکت است. این قهوه به صورت بسته‌بندی وکیومی کیلویی بوده که نام lavazza به زیبایی هر چه تمام‌تر بر روی آن درج شده است. وزنی که لاوازا برای این محصولش در نظر گرفته 1000 گرم بوده که با استفاده از آن می‌توانید نوشیدنی‌های متعدد و متنوعی تهیه نمایید و تا مدت زمان طولانی نیازی به خرید دوباره قهوه نداشته باشید. این قهوه حاوی قهوه دستچین شده از آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیا بوده که بهترین قهوه‌های جهان در این مناطق می‌باشد و همین امر به کیفیت هر چه بیشتر آن افزوده است.

این مخلوط قهوه با کیفیت و محبوب Lavazza Crema e Aroma  ترکیبی از 50٪ دانه‌های عربیکا و 50٪ دانه‌های روبوستا بوده که بدرستی تمام رست شده‌اند. این نوع قهوه به هر فنجان مقدار بی‌سابقه ای کف می‌بخشد و با تنوع طعم دهنده های آن، علاقه‌مندان به نوشیدنی‌های خاص را خرسند می‌نماید. این قهوه دارای غلظت 8 از 10 بوده که علاوه بر غلظت بالا حاوی کافئین زیادی است که توسط رایحه و عط قوی و شدید آن نشان داده می‌شود. این قهوه با نت‌های شکلاتی به پیشواز شما آمده که با عطر دلنشین، تازگی و طراوت را برای شما به همراه دارد. رست مدیوم این قهوه نشان از کافئین بالای آن داشته که مناسب افرادی است نوشیدنی‌های با کافئین بالا را ترجیح می‌دهند.


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید


 #قهوه لاوازا گوستو فورته اکسپرت EXPERT GUSTO FORTE    #قیمت خرید قهوه لاوازا گوستو فورته اکسپرت    #قیمت خرید قهوه لاوازا کوالیتا روسا یک کیلویی   #دان قهوه لاوازا کرما گوستو فورته یک کیلویی    #قیمت خرید دان قهوه لاوازا کرما گوستو فورته 1کیلویی   #قهوه لاواتزا ( CEREMA GUSTO FORTE) کرم گوتسو فورته   # دان قهوه لاوازا گوستو فورته اکسپرت   #قهوه لاوازا گوستو فورته اکسپرت EXPERT GUSTO FORTE    #دان قهوه لاوازا کرم کلاسیکو اکسپرت   #قیمت خرید دان قهوه لاوازا کرم کلاسیکو اکسپرت   #دانه قهوه لاوازا آروما & aroma coffee beans   #قیمت حریدقهوه لاوازا اسپرسو ایتالیانو کلاسیک    #دانه قهوه لاوازا سوپر کرما Super Crema یک کیلویی   #قهوه لاوازا کافه کرما دولچه caffè Crema Dolce    # قهوه لاوازا اکسپرت کرما آروما    #قیمت خرید قهوه لاوازا اکسپرت کرما آروما    #قهوه لاوازا کرما آروما Crema E Aroma یک کیلویی   #قیمت قهوه لاوازا کرما آروما یک کیلویی   #دانه قهوه لاوازا lavazza مدل کافه کرما کلاسیک    # لاواتزا باریستا پرفتو Espresso Barista Perfetto   # لاوازا باریستا پرفتو Espresso Barista Perfetto   #دانه قهوه لاوازا مدل Crema e Aroma مقدار1 کیلوگرمی   #قهوه لاواتزا کرما آروما Crema E Aroma   #قهوه دان لاوازا Crema E Aroma (یک کیلویی)   #فروش قهوه کرما آروما لاوازا دانه ۱ کیلوگرمی   #مشخصات قهوه کرما آروما لاوازا دانه ۱ کیلوگرمی   #تخفیف ویژه قهوه کرما آروما لاوازا دانه ۱ کیلوگرمی   #خرید و قیمت قهوه لاوازا کرما آروما Crema E Aroma   #خرید قهوه لاوازا کرما آروما Crema Aroma   #دانه قهوه لاوازا lavazza مدل کرما ای آروما   #قهوه لاوازاکرما آروما Lavazza Crema e Aroma Expert   #دانه قهوه لاوازا Crema E Aroma   #دان قهوه مدل اِ کرما و آروما 1 کیلو گرمی لاوازا 


مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود