کافه تجهیز ایرانیان


48180

دستگاه رستر قهوه ۵ کیلو کوبان kuban Roaster machine

محبوبیت :
تماس بگیرید 09359002011 02188713690دستگاه رستر قهوه کوبان ۱۵ کیلویی ماشین رستر استاندارد در خاور میانه با بهترین برشته کاری

رستر قهوه کارگاهی کوبان، در سایزهای15،18،20،24،30،40،60 و 120 کیلویی به مشتریان سخت پسند وحرفه ای عرضه می‌ شود. این دستگاه مجهز به 4 موتور می باشد که در وقت انرژی صرفه جویی می کند و می تواند همزمان به برشته کاری و خنک کردن دان قهوه بپردازد.

این رستر قهوه به راحتی به کامپیوتر و نرم افزار متصل می شود و با نرم افزار های آرتیزان و کراپ استر سازگار است. همچنین برند کوبان نرم افزار اختصاصی نیز دارد که میتوانید در بهتر و باکیفیت تر شدن فرایند رست از آن استفاده نمایید.

دستگاه ۱۵ کیلوبی کوبان دستگاهی فوق العاده حرفه ای با برشته و رست استاندارد دستگاهی فروشگاهی و کارگاهی می باشد.

برند کوبان یک برند رستر از کشور ترکیه می باشد که در سال ۱۹۹۶ تاسیس شده. این شرکت توسط احمد دمیردن در ازمیر ترکیه بنیان نهاده شد‌. اشتیاق قهوه باعث شد تا علاقه به قهوه تبدیل به تجارت شود و این برند به تولید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی  پیشرفته مرتبط به قهوه بپردازد.


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید


 #سیلو قهوه استوانه ای ۶۰ کیلو برای برشته کاران   #سیلو قهوه   #سیلو قهوه استوانه برای قهوه فروشی   #سیلو قهوه استوانه برای قهوه فروشی   #سیلو قهوه برای خشکبار و عطاری   #خرید سیلو قهوه استوانه ۱۰ کیلو   #تجهیزات و اکسسوری قهوه   #تجهیزات و دستگاه رستر قهوه   #برشته کاری و رست قهوه   #سیلو قهوه مستطیلی بزرگ   #سیلو قهوه مکعبی ۱۵ کیلو   #دستگاه رست قهوه کوبان   #ماشین رستر کوبان   #تجهیزات کارگاه رستری قهوه   #آموزش رست و رستری و برشته کاری قهوه   #سیلو قهوه استوانه و مکعبی قهوه   #دیستونر قهوه   #لودر و بالابر قهوه   #سیلو قهوه برای مایعات و عسل   #سیلو قهوه استوانه ۲۰ کیلو   #سیلو قهوه استوانه ۴۰ کیلو    #دستونر قهوه برای برای جدا کردن ضایعات چوب سنگ فلز   #دیستونر قهوه برای انواع قهوه    #رطوبت سنج برای دان خام قهوه   #دستگاه رستر قهوه ۳۰ کیلو کوبان   #آموزش برشته کاری قهوه   #دستگاه رستر قهوه برای کافه رستری   #دودسوز دستگاه رستر قهوه   #چف کالکتور دستگاه رستر قهوه   #افتر برنر برای دستگاه رستر قهوه 


مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود