کافه تجهیز ایرانیان


49381

لولر قهوه سایز ۵۱ اقتصادی بسته ۱۰۰ عددی

محبوبیت :
موجود

0لولر قهوه چیست؟کاربرد و تعاریف

لولر قهوه یک وسیله برای عصاره‌ گیری بهتر از پودر قهوه میباشد . زمانی که پودر قهوه را در محفظه پرتافیلتر اسپرسوساز قرار می‌دهید نیاز به وسیله‌ای دارید که روزنه‌های هوا را در پودر قهوه پوشش دهد و چنل ها را بپوشاند  تا زمانی که آب با قهوه برخورد می‌کند به راحتی استخراج نشود و فرایند عصاره‌ گیری بهتر انجام شود.. به این صورت شما می‌توانید یک اسپرسو به سبک باریستا حرفه‌ای تهیه کنید و لذت ببرید. برای انجام این کار شما نیاز به یک وسیله گرد مانند دارید که بتواند با سطح قهوه داخل پرتافیلتر برخورد کند و سطح قهوه را یک دست کند. به این وسیله در لوازم جانبی قهوه، لولر قهوه می‌گویند. 

بعد از این که سطح قهوه را به وسیله لولر صاف و یک دست کردید وقت آن رسیده است که قهوه فشرده شود، برای این کار احتیاج به تمپر قهوه دارید. تمپر قهوه نیز وسیله‌ای گرد است که در پرتافیلتر کیپ می‌شود و با تنظیمات مخصوص خود قهوه را فشرده می‌کند.

لولر قهوه را چگونه تنظیم کنیم؟

حالا که فهمیدیم لولر قهوه و کاربرد آن چیست و چه تفاوتی با تمپر قهوه دارد به شما کمک می‌کنیم تا روش صحیح تنظیم لولر را بیاد بگیرید تا بتوانید با تنظیم درست آن عصاره بهتری از قهوه بگیرید.

لولر قهوه دارای سه بخش است؛ بخش فلزی زیرین لولر که با توجه به نوع لولر متفاوت است و سطح قهوه به واسطه آن یک دست می‌شود. قسمت دوم لولر محافظی است که روی بخش زیرین قرار می‌گیرد و با چرخاندن آن می‌توان مقدار قهوه را تنظیم کرد. به این صورت که اگر بخواهید برای یک نفر قهوه درست کنید، اگر بخواهید مقدار قهوه داخل پرتافیلتر را کم در نظر بگیرید باید با پیچاندن آن بخش، ارتفاع لولر را کم کنید و بر عکس. قسمت سوم لولر، بخش بالایی آن است که روی دو بخش دیگر قرار دارد و صفحات لولر را قفل می‌کند و زمانی که بخش‌های دیگر لولر تنظیم شد باید این قسمت را بچرخانید تا به هم کیپ شود.

همچنین این را فراموش نکنید که عصاره‌گیری باید اصولی انجام گیرد. نوع آسیاب قهوه در عصاره گیری قهوه تاثیر دارد اگر نمی‌دانید برای تهیه اسپرسو با اسپرسو ساز بهتر است دانه قهوه چقدر آسیاب شود می‌توانید به صفحه آسیاب قهوه سر بزنید. در نظر داشته باشید عصاره گیری قهوه نباید خیلی زیاد یا خیلی کم باشد. اگر عصاره گیری کمتر از حد نرمال باشد، قهوه فوم نمی‌دهد و ترشی خود را از دست می‌دهد و اگر عصاره گیری زیادتر از حد معمول خود باشد فوم قهوه سفید و قهوه آبکی می‌شود. پس قبل از این که فوم رو به سفیدی بزند باید عصاره گیری را متوقف کنید. 

 

با لولر قهوه چگونه کار کنیم و کاربرد آن چگونه است؟

 روش کار با لولر قهوه ساده است به صورتی که بعد از یکی دو بار انجام دادن و اسپرسو گرفتن به راحتی می‌توانید قهوه را لول کنید.  اما به هر حال برای این که یک اسپرسو خوب داشته باشید نیاز است یکی دو مورد را رعایت و به کار ببندید

مقدار قهوه مورد نیاز خود را داخل محفظه پرتافیلتر اسپرسوساز بریزید زمانی که از لولر قهوه استفاده می‌کنید باید دقت داشته باشید که لبه پرتافیلتر از پودر قهوه باید تقریبا ۵ میلی متر فاصله داشته باشد. یعنی بهتر است برای هر بارمعادل ۷ گرم قهوه در محفظه قرار دهید. بعضی لولرهای قهوه به جای بخش سوم که وظیفه کیپ کردن لولر را بر عهده دارد به صورت پیچی است که در آن صورت کافی است پیچ لولر را چرخانده و لولر را بلاک کنید. حالا بعد از یک دست کردن قهوه با لولر باید با تمپر قهوه را فشرده کنید و داخل محفظه اسپرسو ساز قرار دهید.


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید


 #مشخصات و خرید لولر قهوه سایز 51 و 58   #لولر قهوه: از ابزارهای تاثیرگذار بر طعم اسپرسو   #خرید و قیمت لولر قهوه سایز 51 دستگاه خانگی   #قیمت لولر قهوه سایز ۵۱ خرید انواع لوازم جانبی   #لولر قهوه سایز 51 و کاربرد آن در عصاره گیری قهوه   #لولر قهوه سایز 53 وکاربرد آن در عصاره گیری قهوه   #فروش ویژه انواع لولر قهوه و ابزار و اکسسوری قهوه   #لولر قهوه یا توزیع کننده قهوه دارای مفهوم متفاوت   #بررسی استفاده لولر قهوه برای عصاره گیری بهتر قهوه   #نگاه کاربردی به لولر قهوه و انواع سایز لولر قهوه   #لولر قهوه دستگاههای صنعتی اسپرسو ساز   #لولر 53 برای کدام دستگاه اسپرسو مناسب است   #تقسیم یندی لولر قهوه یه سایزهای 51 و 53 و 54 و 58   #لولر قهوه با ترکیب فلز و چوب با کیفیت مناسب 
جستجو تماس
چت ورود