کافه تجهیز ایرانیان


  • خانه
  • بلاگ ها
  • ضرورت نیدل قهوه یا سوزن توزیع در عصاره گیری قهوه
نیدل قهوه یا سوزن توزیع

ضرورت نیدل قهوه یا سوزن توزیع در عصاره گیری قهوه

ضرورت نیدل قهوه یا سوزن توزیع در عصاره گیری قهوه

نیدل یا سوزن توزیع کارش چیه وچنیدل قهوه یا سوزن توزیعه کمکی به ما میکنه  آیاکاربردش برای کافه ها مفیده یا  برای عصاره گیری قهوه تو خونه به ما کمک میکنه؟خب توی این مقاله کوتاه میپردازیم به کاربرد این وسیله کاربردی جالب

 

توضیح و بررسی
ابزار WDT مجموعه سین و شین حاصل آمیختن هنر ایرانی با روشهای نوین عصاره گیری قهوه در کنار رعایت تمامی استانداردها و اتکا به تجربه های جهانی است. از این ابزار برای شکاندن قسمتی از سابه قهوه که به هم چسبیده اند در پورتافیلتر استفاده میشود. میزان کارایی این ابزار به متغیرهای گوناگونی بستگی دارد که ما در این محصول تمامی آنها را رعایت کرده ایم که عصاره اسپرسوی یکنواختی را برای شما به ارمغان بیاوریم. از منظر تئوری چنلینگ در عصاره گیری هیچگاه صفر نمیشود اما استفاده از این ابزار به شما کمک میکند که احتمال اتفاق چنلینگ در عصاره تان را به حداقل برسانید.
این ابزار دارای 9 عدد سوزن 350 میکرون استیل است که به صورت واگرا چیده شده اند. این چینش به شما کمک می کند که در پورتافیلتر با سرعت و راحتی بیشتر و کارایی بالاتر سابه قهوه را توزیع کنید. بر حسب تجربه، آرایش سوزنها و زاویه را طوری تنظیم کرده ایم که برای پورتافیلترهای 51 تا 58 میلیمتری به راحتی قابل استفاده باشد. همچنین این ابزار در انواع عصاره گیری چکانه ای (مختص قهوه های دمی و دم افزارهای موج سوم) برای یکدست سازی فاز شکفتن به کمکتان می آید. مجموعه سین و شین همیشه به راحتی استفاده و کاربرد محصولاتش پایبند است. برای همین یک استند استیل زیبا و مینیمال با طراحی خاص خود را در پکیجتان قرار داده ایم تا تجربه ای راحت از استفاده از WDT را داشته باشید. برای بی نقص کردن این تجربه، دسته ها را به خاصیت مغناطیسی مجهز کرده ایم که هر جای فلزی (با خاصیت مگنت‌دوست بودن) که میخواهید آن را بچسبانید. دلتان میخواهد زیر طبقه‌ی چوبی یا جایی پلاستیکی بچسبانید؟ ما هوایتان را داشته‌ایم. کافیست به پکیجتان و بروشور همراه‌ش نگاهی بیاندازید.

مشخصات در یک نگاه
دسته: چوب درجه یک (انواع راش گرجستان، انواع گردو)
تعداد سوزن: 9 عدد چینش واگرا
سایز سوزن: 350 میکرون
استند: استیل ضدزنگ (فینیش مات)
سایر ویژگیها:
دارای دسته مگنتیک

Www.cafetajhiz.com

کافه تجهیز ایرانیان به قلم مجید مرادی

 

جستجو تماس
چت ورود